VideoField (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
ca: El teu navegador no pot mostrar aquest contingut multimèdia.

en: Problems viewing videos?
ca: Problemes per veure els vídeos?

en: Video Upload
ca: Pujada de vídeo

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons
