VideoField (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Download latest Windows Media Player
fa: آخرین نسخه Windows Media Player را دانلود کنید

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 min | @count min
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه
