VideoField (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: 1 day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
ru: Ваш браузер не способен воспроизводить мультимедиа контент.

en: Link to Windows Update
ru: Перейти на Windows Update

en: Download latest Windows Media Player
ru: Загрузить последнюю версию Windows Media Player

en: Problems viewing videos?
ru: Проблема с просмотром видео?

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Permitted upload file extensions
ru: Допустимые расширения файлов для загрузки

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
ru: Расширения файлов, которые может загружать пользователь. Разделяйте расширения пробелом и не включайте точку перед именем расширения. Если поле оставить пустым, пользователи смогут загрузить файлы с любыми расширениями.

en: 1 year | @count years
ru[0]: @count год
ru[1]: @count года
ru[2]: @count[2] лет

en: 1 week | @count weeks
ru[0]: @count неделя
ru[1]: @count недели
ru[2]: @count[2] недель

en: 1 min | @count min
ru[0]: @count мин.
ru[1]: @count мин.
ru[2]: @count[2] мин.

en: 1 sec | @count sec
ru[0]: @count сек.
ru[1]: @count сек.
ru[2]: @count[2] сек.

en: Download the plug-in for Firefox
ru: Скачать плагин для Firefox
