VideoField (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Display
pt: Exibição

en: Embedded
pt: Embutido

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Permitted upload file extensions
pt: Extensões de arquivo permitidas

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
pt: Extensões de arquivo que um usuário pode enviar neste campo. Separe cada extensão com um espaço e não inclua o ponto (.). Se você deixar esse campo em branco, os usuários vão poder subir arquivos de qualquer extensão.
