Video.js (HTML5 Video Player) (6.x-2.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Not found
lt: Nerasta

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
