Video.js (HTML5 Video Player) (6.x-2.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.
