Video.js (HTML5 Video Player) (6.x-2.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Appears in: @bundles.
az: Burada görünür: @bundles.
