VideoPublishing (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Video
ar: فيديو

en: Standard
ar: معياري
