VideoPublishing (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Video
hu: Videó

en: Standard
hu: Általános
