VideoPublishing (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Video
ja: ビデオ

en: Standard
ja: 標準
