VideoPublishing (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Standard
nl: Standaard

en: Video ID
nl: Video-ID
