VideoPublishing (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Video
pl: Wideo

en: Standard
pl: Standardowe
