VideoPublishing (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན
