VideoPublishing (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Video
ca: Vídeo

en: Standard
ca: Estàndard
