VideoPublishing (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: Video
hi: वीडियो

en: Standard
hi: मानक
