VideoPublishing (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Select list
uk: Список вибору

en: Video
uk: Відео

en: Standard
uk: Стандарт

en: Video ID
uk: Ідентифікатор відео

en: Enhanced
uk: Покращена
