VideoPublishing (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Select list
de: Auswahlliste

en: Video ID
de: Video-ID

en: Video name
de: Videoname
