VideoPublishing (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Video
he: וידאו

en: Standard
he: רגיל
