VideoPublishing (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Guardar

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Video
pt: Vídeo

en: Standard
pt: Padrão
