VideoPublishing (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: Select list
ru: Список выбора

en: Video
ru: Видео

en: Standard
ru: Стандарт
