VideoPublishing (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Video
th: วีดีโอ

en: Standard
th: มาตรฐาน
