VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Gray
cs: Šedý

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Yellow
cs: Žlutá
