VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Red
cy: Coch

en: Gray
cy: Llwyd

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Yellow
cy: Melyn
