VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: Red
da: Rød

en: White
da: Hvid

en: API Username
da: API brugernavn

en: API Password
da: API adgangskode

en: Gray
da: Grå

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Customer ID
da: Kunde ID

en: Yellow
da: Gul
