VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Red
eo: Ruĝa

en: Gray
eo: Griza

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Yellow
eo: Flava
