VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Configuration
es: Configuración

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Spam control
es: Control de spam

en: Red
es: Rojo

en: White
es: Blanco

en: Gray
es: Gris

en: Teal
es: Cerceta

en: Violet
es: Violeta

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Orange
es: Naranja

en: Customer ID
es: Cliente ID

en: Yellow
es: Amarillo
