VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Configuration
et: Seadistus

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Gray
et: Hall

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Yellow
et: Kollane
