VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: Red
fi: Punainen

en: Gray
fi: Harmaa

en: Teal
fi: Sinivihreä

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus

en: Yellow
fi: Keltainen
