VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Configuration
gl: Configuración

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: Gray
gl: Gris

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Customer ID
gl: Cliente ID

en: Yellow
gl: Amarelo
