VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Red
hu: Vörös

en: White
hu: Fehér

en: Gray
hu: Szürke

en: Teal
hu: Halványkék

en: Violet
hu: Bíbor

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Yellow
hu: Sárga
