VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Configuration
it: Configurazione

en: Spam control
it: Controllo spam

en: White
it: Bianco

en: Gray
it: Grigio

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Yellow
it: Giallo
