VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Violet
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ

en: Indigo
kn: ವಜ್ರನೀಲಿ
