VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Gray
lv: Pelēks

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Yellow
lv: Dzeltens
