VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Customer ID
sk: ID zákazníka

en: Yellow
sk: Žltá
