VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: Red
sv: Röd

en: White
sv: Vit

en: Gray
sv: Grå

en: Teal
sv: Grönblå

en: Violet
sv: Violett

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Yellow
sv: Gul
