VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz

en: Gray
tr: Gri

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Yellow
tr: Sarı
