VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Red
vi: Đỏ

en: Gray
vi: Xám

en: Violet
vi: Cây hoa tím

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Yellow
vi: Vàng
