VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Configuration
ca: Configuració

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Gray
ca: Gris

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Customer ID
ca: ID de client

en: Yellow
ca: Groc
