VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Spam control
de: Spamkontrolle

en: Red
de: Rot

en: White
de: Weiß

en: API Username
de: Benutzername

en: API Password
de: Passwort

en: Gray
de: Grau

en: Teal
de: Blaugrün

en: Violet
de: Violett

en: Width must be an integer.
de: Breite muss eine ganze Zahl sein.

en: Height must be an integer.
de: Höhe muss eine ganze Zahl sein.

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Yellow
de: Gelb
