VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: Red
id: Merah

en: White
id: Putih

en: Gray
id: Abu-abu

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye
