VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Site ID
ja: サイトID

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白

en: Gray
ja: グレー

en: Width must be an integer.
ja: 幅は正の整数でなければいけません。

en: Height must be an integer.
ja: 高さは正の整数でなければいけません。

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Customer ID
ja: 顧客ID

en: Yellow
ja: イエロー
