VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Gray
lt: Pilka

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Yellow
lt: Geltona
