VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Spam control
no: Søppelkontroll

en: Red
no: Rød

en: White
no: Hvit

en: Gray
no: Grått

en: Green
no: Grønn

en: Blue
no: Blått

en: Orange
no: Oransje

en: Yellow
no: Gul
