VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: API Username
nl: API Gebruikersnaam

en: Gray
nl: Grijs

en: Teal
nl: Groenblauw

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Yellow
nl: Geel
