VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: Red
ru: Красный

en: White
ru: Белый

en: Gray
ru: Серый

en: Teal
ru: Зеленовато-голубой

en: Violet
ru: Фиолетовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Customer ID
ru: ID покупателя
