VidoopCAPTCHA (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Red
uk: Червоний

en: White
uk: Білий

en: Gray
uk: Сірий

en: Teal
uk: Зеленувато-блакитний

en: Violet
uk: Фіолетовий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Customer ID
uk: ID клієнта

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Indigo
uk: Індиго
