view_unpublished (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en:  content
hu:  tartalom

en: view all unpublished content
hu: valamennyi rejtett tartalom megtekintése

en: view unpublished
hu: rejtettek megtekintése

en: View Unpublished Content
hu: Rejtett tartalmak megtekintése

en: Select which roles should be able to see unpublished nodes by content type, or all unpubished nodes.
hu: Kiválasztható, hogy tartalomtípus szerint mely szerepkör tagjai tekinthetik meg a rejtett tartalmakat, avagy minden rejtett tartalmat.
