viewers (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: General
he: כללי

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: and
he: וגם
