viewers (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Yes
ca: Sí

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: and
ca: i

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes
