viewers (6.x-1.1-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Pages
ast: Páxines

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: General
ast: Xeneral

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
